wedstrijden2019-03-18T19:22:44+00:00

Tafel en Scheidsrechterplanning

Klik hier voor een overzicht van de komende uit- en thuiswedstrijden van alle teams.

Hieronder staat de  tafel en scheidsrechter indeling voor de komende weken:

(Ook dit seizoen zullen er mensen in opleiding worden ingepland zodat we snel meer gediplomeerde scheidsrechters binnen de club krijgen)

Als je om wat voor reden dan ook niet kunt, ZELF voor vervanging zorgen! Indien je verzaakt dienen er sancties!

Jury schema’s

Zaterdag 23 Maart – Sportcentrum Drachten – DRACHTEN

15:00       U12   BV Penta U12 1    – BV Leeuwarden 2

Tafel: U18 Jaimy Broers U18 David Melching

Scheidsrechters: U18 Sander van Dussen U18 Sil Wijbenga

16:30       U14   BV Penta 1        – BV Arrows 1

Tafel: DAMES DAMES

Scheidsrechters: DAMES + HEREN Jelte Hoogterp

16:30       U18   BV Penta 1        – BV Groningen 2

Tafel: DAMES DAMES

Scheidsrechters: Pieter van Dijken + HEREN Ruben Hamoen

18:15       DAMES BV Penta 1        – Celeritas-Donar 2

Tafel: U18 Robin Rorafui U18 Erwin Kampen HEREN Ivo de Groot

Scheidsrechters: BOND BOND

20:00       HEREN BV Penta 1        – Five Pack 1

Tafel: DAMES DAMES

Scheidsrechters: DAMES + Menno Broers

Zaterdag 30 Maart – Waddenhal – HARLINGEN

12:30       U16   Green Lions 1     – BV Penta 1

Sportcentrum Drachten – DRACHTEN

16:30       U14   BV Penta 1        – BV Oaters Joure 1

Tafel: U16 Tim de Vries U16 Liam Stuiver

Scheidsrechters: DAMES DAMES

16:30       U18   BV Penta 1        – Assist 1

Tafel: U16 Milan Polstra U16 Tim Kuiper

Scheidsrechters: Ivo de Groot  + Frits Wille?

20:00       HEREN BV Penta 1        – BV Leeuwarden 2

Tafel: DAMES DAMES

Scheidsrechters: Jan Schreuder + DAMES

Vrijdag 5 april – De Sneker Sporthal – SNEEK

20:45       HEREN ESBC Menhir 1           – BV Penta 1

Zaterdag 6 April – Oude ALO – GRONINGEN

12:30       U18   BV Groningen 2          – BV Penta 1

14:15       DAMES BV Groningen 2          – BV Penta 1

Zaterdag 13 April – Angelslo – EMMEN

13:45 U18   EBV Mustangs 2    – BV Penta 1

De Hege Fiif – HURDEGARYP

14:00 U16   HBV Hornets 1     – BV Penta 1

Vinkhuizen – GRONINGEN

14:30 DAMES Celeritas-Donar 2 – BV Penta 1

De Hege Fonnen – LEMMER

14:30 HEREN Quintas 1           – BV Penta 1

Kalverdijkje – LEEUWARDEN

16:30 U14   BV Leeuwarden 2   – BV Penta 1

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com