Tafel en Scheidsrechterplanning

Klik hier voor een overzicht van de komende uit- en thuiswedstrijden van alle teams.

Hieronder staat de  tafel en scheidsrechter indeling voor de komende weken:

Als je om wat voor reden dan ook niet kunt, ZELF voor vervanging zorgen! Indien je verzaakt dienen er sancties!

Jury schema’s

Zaterdag 15 februari – Willem-Alexander Sportcentrum – GRONINGEN

14:00     HEREN GSBV Moestasj 1               – BV Penta 1

Zaterdag 22 februari – Sportcentrum Drachten – Drachten

19:30     HEREN  BV Penta 1                          – Moestasj 1

Tafel: Casper Dijkstra + Alle Dijkstra

Scheidsrechters: Jan van der Molen + ???

Zaterdag 29 februari – Sportcentrum Drachten – DRACHTEN

17:00     U20        BV Penta 1                          – H.S.V. Basketball 2

Tafel: U18 Sami Karam U18 Tim de Vries

Scheidsrechters: DAMES DAMES

18:45     U18        BV Penta 1                          – Bedum Blues 1

Tafel: U20 Sander van Dussen U20 Sander van der Galiën

Scheidsrechters: HEREN Martijn Wielinga HEREN Martijn Wagterveld

18:45     DAMES BV Penta 1                          – Exercitia ’73 1

Tafel: U20 David Melching U20 Beau Scheer U20 Jaimy Broers

Scheidsrechters: BOND BOND

20:30     HEREN  BV Penta 1                          – Dyna ’75 1

Tafel: DAMES DAMES

Scheidsrechters: Jan van der Molen + Jan Schreuder

VRIJDAG 6 Maart – MFC de Wier – URETERP

20:45     HEREN  Five Pack 1                          – BV Penta MSE 1

Zaterdag 7 Maart – Vinkhuizen – GRONINGEN

16:30     DAMES Scylla VSE 2                         – BV Penta VSE 1

Zaterdag 14 Maart – Sportcentrum Drachten – DRACHTEN

15:15     U14        BV Penta 1                          – Celeritas-Donar 2

Tafel: U20 David Melching U20 Jaimy Broers

Scheidsrechters: U20 Sil Wijbenga U20 Sander van Dussen

17:00     U20        BV Penta 1                          – ESBC Menhir 1

Tafel: DAMES DAMES

Scheidsrechters: Pieter van Dijken + DAMES

18:45     DAMES BV Penta 1                          – GSBV Moestasj 1

Tafel: U20 Ruben Hamoen U20 Jelte Hoogterp HEREN Ivo de Groot

Scheidsrechters: BOND BOND