Tafel en Scheidsrechterplanning

Klik hier voor een overzicht van de komende uit- en thuiswedstrijden van alle teams.

Hieronder staat de  tafel en scheidsrechter indeling voor de komende weken:

Als je om wat voor reden dan ook niet kunt, ZELF voor vervanging zorgen! Indien je verzaakt dienen er sancties!

Jury schema’s

21 september 2019 – Sportcentrum Drachten – DRACHTEN

15:15     U14        BV Penta 1          – BV Leeuwarden 2

Tafel: U20 Jaimy Broers U20 Beau Scheer

Scheidsrechters: U20 Sil Wijbenga U20 Sander van Dussen

17:00     U20        BV Penta 1          – BV Arrows 2

Tafel: U18 Khoa Nguyen U18 Tim de Vries

Scheidsrechters: Menno Broers + Klaas Hoekstra

18:45     U18        BV Penta 1          – Dyna ‘75 1

Tafel: U20 David Melching U20 Miller

Scheidsrechters: HEREN Raymond Krakou HEREN Edo Slump

20:30     HEREN  BV Penta 1          – De Groene Uilen 4

Tafel: U18 Casper Dijkstra U18 Erwin van Kampen

Scheidsrechters: Jan van der Molen + ???

27 september 2019 – De Sneker Sporthal – SNEEK

19:00     U20        ESBC Menhir 1   – BV Penta 1

20:45     HEREN  ESBC Menhir 1   – BV Penta 1

28 september 2019 – De Hege Fiif – HURDEGARYP

14:00     U14        HBV Hornets 1   – BV Penta 1

15:45     U18        HBV Hornets 1   – BV Penta 1

28 september 2019 – Vinkhuizen – GRONINGEN

15:30     DAMES Scylla 3 – BV Penta 1

5 oktober 2019 – Scharlakenhof – HAREN

11:45     U20        H.S.V. Basketball 2           – BV Penta 1

5 oktober 2019 – Willem-Alexander Sportcentrum – GRONINGEN

12:15     DAMES De Groene Uilen 4           – BV Penta 1

12:15     HEREN  GSBV Moesasj 1                – BV Penta 1

Sportstad Heerenveen – HEERENVEEN

14:30     U18        Dyna ’75 1           – BV Penta 1

12 oktober 2019 – Sportfun – JOURE

10:00     U14        BV Oaters Joure 1             – BV Penta 1

Sportcentrum Drachten – DRACHTEN

17:00     U20        BV Penta 1          – Triple-B 1

Tafel: U18 Ties Timmermans U18 Tim Kuiper

Scheidsrechters: DAMES DAMES

18:45     U18        BV Penta 1          – HBV Hornets 1

Tafel: U20 Sander vd Galiën U20 Jaimy Broers

Scheidsrechters: HEREN Henk Bloemsma HEREN Michiel Bossink

18:45     DAMES BV Penta 1          – De Groene Uilen 3

Tafel: U20 Jelte Hoogterp U20 Ruben Hamoen HEREN Pieter Fokkema

Scheidsrechters: BOND BOND

20:30     HEREN  BV Penta 1          – Green Lions 1

Tafel: DAMES DAMES

Scheidsrechters: Jan van der Molen + DAMES